אוהבים מסחר באינטרנט? 5 טיפים לפני שמתחילים להמר באינטרנט

לכל מי שאוהב מסחר באינטרנט ובה בעת נמשך להתנסות גם בריגוש וההתרגשות שבהימורים אונליין, חשוב לדעת כמה דברים לפני שמתחילים להמר על כסף אמיתי ברשת, כי זה לא ממש דומה למסחר. הנה 5 טיפים חשובים שיעזרו לכם להימנע מטעויות נפוצות כשאתם מתחילים להמר באינטרנט.

 

1. תמיד תבחרו לשחק רק באתרי הימורים מורשים ומפוקחים

אתרי הימורי מורשים ומפוקחים כמו כגון בט 365 מחויבים לעמוד בסטנדרטים מחמירים של הגינות, אבטחה ואחריות חברתית. הם מבטיחים ששום צד לא יעוות את יחסי הסיכויים, שפרטי השחקנים וכספיהם מאובטחים, ושיש מדיניות ברורה למניעת הימורים בקרב קטינים ואנשים פגיעים. אל תתפתו להירשם לאתרים מפוקפקים רק בגלל בונוסים גדולים או הבטחות מפוצצות. הסיכון פשוט לא שווה את זה.

 

2. חשוב להציב לעצמכם גבולות ברורים של זמן וכסף

קבעו מראש כמה אתם מוכנים להפסיד במשחקי ההימורים, ואל תנסו "לרדוף" אחרי ההפסדים אם וכאשר הם מגיעים. קחו הפסקות קבועות, גם אם הולך לכם טוב. אל תשחקו במצב של עייפות, שיכרות או לחץ רגשי. תמיד זכרו שהמטרה העיקרית היא להעביר את הזמן בכיף ולא להרוויח כסף. ככל שתשמרו על ראש צונן ועל פרופורציות נכונות, כך תימנעו ממצבים לא נעימים שעלולים להסלים להתמכרות או למצוקה כלכלית.

התמכרות לאדם עם הימורים מקוונים

3. נסו להרחיב את הידע שלכם

רוב האתרים של הימורים באינטרנט על כסף אמיתי מאפשרים לשחק גם במצב "חינם" או "דמו" מבלי להפקיד כסף אמיתי. נצלו את האפשרות הזו כדי להבין טוב יותר את החוקים, המונחים, יחסי הסיכויים והטקטיקות המומלצות לכל משחק. ככל שתהיו יותר מיומנים ובעלי ידע, כך תוכלו לקבל החלטות הימור מושכלות יותר, ולהימנע משגיאות שעלולות לעלות לכם ביוקר. כמובן, אל תשכחו שבסופו של דבר המזל תמיד משחק תפקיד מכריע, אבל ההבנה יכולה לעזור לכם למקסם את הסיכויים.

 

4. השכילו לנצל נכון את מגוון הבונוסים

הפקדה ראשונה לרוב תזכה אתכם בסכום נוסף על חשבון האתר, כך שבעצם תקבלו יותר "תמורה" עבור הכסף שלכם. עם זאת, לפני שתמהרו לנצל בונוס מפתה, תמיד קראו היטב את "האותיות הקטנות" – תנאי הסף, מגבלות המשחק וכללי המימוש. לעיתים דווקא הבונוס הנדיב ביותר יגיע עם הכי הרבה "חובות". אל תיקחו סיכונים מיותרים רק בגלל בונוס, ונצלו רק הטבות שמתאימות באמת לסגנון המשחק האישי שלכם.

 

5. דעו מתי לבקש עזרה

למרות שרוב האנשים נהנים מהימורים מקוונים בצורה נורמטיבית ובטוחה, יש כאלה שמאבדים שליטה ומפתחים התמכרות הרסנית. אם אתם מרגישים שההימורים הופכים למרכז העולם שלכם, פוגעים בתפקוד היומיומי או ביחסים עם הסובבים, אתם ממשיכים להמר למרות הפסדים כואבים, או שהמחשבה על ההימור הבא לא נותנת לכם מנוח – כנראה שיש לכם בעיה. בסיטואציה כזו, אל תתביישו לפנות לעזרה מקצועית דרך אתר ההימורים עצמו או דרך קווי סיוע ייעודים, כדי לטפל בעניין כמה שיותר מוקדם כמובן.

משחק פוקר באינטרנט

תוכן עניינים

Picture of מסחר קריפטו בישראל
מסחר קריפטו בישראל

עם התפתחות עולם ה"קריפטו", המטבעות הדיגיטליים, ניראה כי העולם כולו עתיד להתקדם לכיוון זה וכי כל אדם יכול להפיק רווחים מעולם זה. לאור זאת אנו רואים לנכון להנגיש את כל הידע לעוד אנשים בכדי שכל אדם במדינת ישראל יוכל להחכים, לפתח שיח, להתעניין ולהיכנס לעולם הקריפטו בקלות יותר.

מאמרים נוספים באותו נושא

ההבדל בין סוחר למשקיע HODL

מה ההבדל בין סוחר למשקיע?​

בעולם המסחר בכלל ובעולם הקריפטו בפרט, קיימות שתי גישות שעשויות להניב לרווחים. האחת, היא מסחר. בפרט, מסחר יומי. לעומתה, יש המחליטים להשקיע לטווח ארוך ולהנות מרווחים עתידיים (בשפת הקריפטו – HODL). יש כמובן אופציה גם לשלב בין שתי הגישות. אז מה ההבדל בין סוחר למשקיע?

להמשך קריאה »

איך לפתוח חשבון בבינאנס

Binance היא פלטפורמה מוכרת וגדולה למסחר במטבעות מבוזרים (מטבעות קריפטו). היתרון הגדול שלה הוא המגוון הרחב של המטבעות שהיא מציעה, נוחות השימוש והעובדה שמדובר בחברה גדולה

להמשך קריאה »
Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.