המטבע מטיק Matic (Polygon) המדריך המלא

Matic (Polygon) הוא מטבע פופולארי במיוחד המספק פתרונות חשובים בעולם הקריפטו. מה כדאי לדעת על המטבע מטיק, מה הם היתרונות שלו והיכן ניתו לרכוש אותו?

 

במאמר זה:

מה הוא המטבע Matic (Polygon)

פוליגון נולד במחצית השנייה של 2019, ונקרא במקור Matic Network (לפני מיתוג מחדש שהעניק לה את שמה הנוכחי). הושק לאחר שנתיים של מחקרים מעמיקים על ידי צוות של מהנדסים ומדעני מחשב. מפת הדרכים שנרקמה מלכתחילה הייתה שאפתנית למדי שכן בעוד כמה שנים היא אמורה להיות מסוגלת להבטיח לבלוקצ’יין Ethereum ולשאר הבלוקצ’יינים סוג של עסקאות מהירות מאוד וזולות במיוחד, על מנת להפוך את האפליקציות המבוזרות (ה-dApps) נגישות לציבור הרחב. 

כיצד פועל המטבע?

כדי להבין באופן מלא כיצד פועל פוליגון מבחינה טכנית, עלינו להתחיל תחילה מהמושג “פלזמה” של Ethereum. פלזמה, למעשה, היא תכונה בה תומכת ETH המאפשרת להגדיל משמעותית את הביצועים הכוללים של רשת Ethereum, תוך יצירת מבנה עץ המורכב ממספר שרשראות קטנות יותר. ועל בסיס הפונקציונליות הזו מתבסס הקונספט של Polygon, כלי שרואה את האינטגרציה של הבלוקצ’יינים השונים. המבנה הזה מאפשר תהליך של מספר גבוה להפליא של עסקאות לבלוק (מעל 65 אלף): מספר שמעט מאוד בלוקצ’יינים, עד היום, מסוגלים לתמוך בו. המטרה, היא לאפשר ל-Ethereum לסיים עסקאות באופן כמעט מיידי, לעומת המצב שקיים כיום בבלוקצ’יין. בנוסף, טכנולוגיה זו עשויה לשפר את הביצועים של מטבעות דיגיטליים רבים אחרים.

 

יתרונות המטבע Matic

– צוות פיתוח מקצועי

– מבוסס על מערכת Multi-Chain

– עסקאות מהירות במיוחד

איפה ניתן לרכוש את המטבע מטיק

את המטבע ניתן לרכוש ב- Binance, פלטפורמת מסחר מהגדולות בעולם מאפשרת מסחר גם מישראל. למדריך המלא לרכישה.

רכישת קריפטו בהנחה של 5% בעמלות

הרשמו לקבלת החזר של 5% מהעמלה בכל רכישה של מטבעות

* בכפוף לתנאים באתר הרכישה

מה זה NFT

מה זה NFT

מה זה NFT? לאחרונה נשאלת לא מעט השאלה מה זה NFT. NFT, הידוע גם כ-“טוקן חסר תחליף” או “טוקן ייחודי”, הוא בעצם פרוטוקול קריפטוגרפי שמהווה

להמשך קריאה »

מה אפשר לקנות עם קריפטו​

ביטקוין, אתריום ומטבעות דגיטליים אחרים מהווים נכסים מסקרנים ולעתים מניבים, אבל מה אפשר לעשות עם המטבעות בפועל? אמנם יש שימושים רבים בעולם בטכנולגיית הבלוקצ’יין, אך מה ניתן לרכוש בעזרתם בעולם הפרטי?

להמשך קריאה »