המטבע מטיק Matic Polygon המדריך המלא

Matic (Polygon) הוא מטבע פופולארי במיוחד המספק פתרונות חשובים בעולם הקריפטו. מה כדאי לדעת על המטבע מטיק, מה הם היתרונות שלו והיכן ניתו לרכוש אותו?

במאמר זה:

מה הוא המטבע Matic (Polygon)

פוליגון נולד במחצית השנייה של 2019, ונקרא במקור Matic Network (לפני מיתוג מחדש שהעניק לה את שמה הנוכחי). הושק לאחר שנתיים של מחקרים מעמיקים על ידי צוות של מהנדסים ומדעני מחשב. מפת הדרכים שנרקמה מלכתחילה הייתה שאפתנית למדי שכן בעוד כמה שנים היא אמורה להיות מסוגלת להבטיח לבלוקצ'יין Ethereum ולשאר הבלוקצ'יינים סוג של עסקאות מהירות מאוד וזולות במיוחד, על מנת להפוך את האפליקציות המבוזרות (ה-dApps) נגישות לציבור הרחב.

כיצד פועל המטבע?

כדי להבין באופן מלא כיצד פועל פוליגון מבחינה טכנית, עלינו להתחיל תחילה מהמושג "פלזמה" של Ethereum. פלזמה, למעשה, היא תכונה בה תומכת ETH המאפשרת להגדיל משמעותית את הביצועים הכוללים של רשת Ethereum, תוך יצירת מבנה עץ המורכב ממספר שרשראות קטנות יותר. ועל בסיס הפונקציונליות הזו מתבסס הקונספט של Polygon, כלי שרואה את האינטגרציה של הבלוקצ'יינים השונים. המבנה הזה מאפשר תהליך של מספר גבוה להפליא של עסקאות לבלוק (מעל 65 אלף): מספר שמעט מאוד בלוקצ'יינים, עד היום, מסוגלים לתמוך בו. המטרה, היא לאפשר ל-Ethereum לסיים עסקאות באופן כמעט מיידי, לעומת המצב שקיים כיום בבלוקצ'יין. בנוסף, טכנולוגיה זו עשויה לשפר את הביצועים של מטבעות דיגיטליים רבים אחרים.

יתרונות המטבע Matic

– צוות פיתוח מקצועי

– מבוסס על מערכת Multi-Chain

– עסקאות מהירות במיוחד

איפה ניתן לרכוש את המטבע מטיק

את המטבע ניתן לרכוש ב- Binance, פלטפורמת מסחר מהגדולות בעולם מאפשרת מסחר גם מישראל. למדריך המלא לרכישה.

רכישת קריפטו בהנחה של 5% בעמלות

הרשמו לקבלת החזר של 5% מהעמלה בכל רכישה של מטבעות


לרכישת קריפטו בהנחה

* בכפוף לתנאים באתר הרכישה

תוכן עניינים

מסחר קריפטו בישראל
מסחר קריפטו בישראל

עם התפתחות עולם ה"קריפטו", המטבעות הדיגיטליים, ניראה כי העולם כולו עתיד להתקדם לכיוון זה וכי כל אדם יכול להפיק רווחים מעולם זה. לאור זאת אנו רואים לנכון להנגיש את כל הידע לעוד אנשים בכדי שכל אדם במדינת ישראל יוכל להחכים, לפתח שיח, להתעניין ולהיכנס לעולם הקריפטו בקלות יותר.

מאמרים נוספים באותו נושא

מה זה ביטקוין

ביטקוין הוא מטבע דיגיטלי מוכר מאד, אשר שוויו רק הולך וגדל בשנים האחרונות. מדובר באפיק השקעה מפתה מאד עבור רבים, אבל כמו לפני כל השקעה,

להמשך קריאה »