3 אביזרי עישון לחיים קלים יותר

מעשנים? מרגישים לפעמים שאתם קצת מסורבלים עם כל הציוד, ושלפעמים דברים הולכים לכם לאיבוד או לא הולכים חלק? התחושה הזו טבעית, ולא מעט אנשים פוגשים אותה, במיוחד מי ש'חדש בתחום'. בדיוק בשבילכם הכנו כאן את המדריך החשוב הזה. אספנו כאן 3 מוצרים לעישון שיקלו עליכם את החיים, ויהפכו אותם לפשוטים יותר ולנוחים יותר. יש לציין שהקפדנו על אביזרים זולים במחיר נגיש, שכל אחד יכול להרשות לעצמו, כך שממש מומלץ להקדיש כמה דקות לקריאת המאמר הזה. בואו נתחיל!

 

גריינדר

גריינדר, גורס בעברית תקינה, או מקססה בסלנג, הוא כלי קטן שמיועד לקסיסה (גריסה) של קנביס או צמחים אחרים. לגריינדר יש בדרך כלל מכסה וחלק עליון, כאשר לשני החלקים יש שיניים. את  הצמחים שרוצים לקסוס מניחים בין שני החלקים, ואז מסובבים כל אחד מהחלקים לכיוון אחר. הגריינדר גורס את הצמח בצורה מצוינת, והוא קל מאוד לתפעול.

כיום ניתן למצוא גריינדרים בכל הצבעים, הגדלים, הסוגים, ומכל חומרי הגלם, יש אפילו גריינדר חשמלי. אפשר להשיג גריינדרים מעץ, פלסטיק, או מתכת, לפי בחירה. סוג משוכלל יותר של גריינדרים כולל גם רשת בתא התחתון שאוספת בתוכה את החלקיקים הקטנים לטובת שימוש חוזר.

גריינדר

קייס לטבק

כל מעשן צריך להחזיק לא מעט דברים כדי לגלגל לעצמו. צריך טבק, ניירות גלגול (לפעמים בכמה גדלים), פילטרים רגילים או סטופרים, ומצית. זה לא מעט דברים, חלקם קטנים, שיכולים ללכת לאיבוד בכיף. גם מצב שבו חבילת פילטרים נפתחת לנו בכיס הוא לא ממש כיף גדול.

אז במקום להעביר כל פעם את כל ציוד העישון שלכם מג'ינס אחד לג'ינס אחר, או לחפש בתיק גב אחרי ניירות הגלגול, פשוט עשו טובה לעצמכם ותתפנקו עם איזה קייס נורמלי לטבק. ניתן להשיג קייסים במגוון גדלים, מבד או מעור. הם מגיעים עם דוגמאות שונות, ואנו בטוחים שתוכלו למצוא קייס שימצא חן בעיניכם. חוץ מזה, יש קייסים שבאים רק עם תא אחד גדול, ויש כאלה שבאים עם תאים קטנים לכל אחד מהפריטים.

אביזרי עישון

שמרפאף

שמרפאף, כמו שבטח כבר הבנתם מהשם המצחיק שלו, הוא מוצר שנועד להשגיח ולשמור על פאפים, מה שהופך אותו למוצר חובה עבור כל מעשן שמכבד את עצמו. שמרפאף ישמור על הפאפים שלכם מריחות, רטיבות, וכל מה שיכול לקרות להם, וכמובן הוא גם ימנע מהם ללכת לאיבוד, שזה דבר ממש מעצבן שקורה בדרך כלל ברגע שאנו רוצים שאכטה.

יש מגוון ענק של שמרפאפים מעץ, פלסטיק או מתכת, בהמון גדלים, צבעים, צורות, ועיצובים. יש כאלה שמיועדים לפאף אחד בלבד, ויש שמיועדים לכמה פאפים. המחיר שלהם מצחיק ממש, ותמורת שקלים בודדים תוכלו לרכוש לעצמכם אחד.

 

סיכום

במקום להיתקע עם הקסיסה, ולאבד ציוד עישון או פאפים, פשוט תפרגנו לעצמכם קצת והחיים שלכם יהיו קלים יותר.

אביזרי עישון

תוכן עניינים

מסחר קריפטו בישראל
מסחר קריפטו בישראל

עם התפתחות עולם ה"קריפטו", המטבעות הדיגיטליים, ניראה כי העולם כולו עתיד להתקדם לכיוון זה וכי כל אדם יכול להפיק רווחים מעולם זה. לאור זאת אנו רואים לנכון להנגיש את כל הידע לעוד אנשים בכדי שכל אדם במדינת ישראל יוכל להחכים, לפתח שיח, להתעניין ולהיכנס לעולם הקריפטו בקלות יותר.

מאמרים נוספים באותו נושא

מה אפשר לקנות עם קריפטו​

ביטקוין, אתריום ומטבעות דגיטליים אחרים מהווים נכסים מסקרנים ולעתים מניבים, אבל מה אפשר לעשות עם המטבעות בפועל? אמנם יש שימושים רבים בעולם בטכנולגיית הבלוקצ'יין, אך מה ניתן לרכוש בעזרתם בעולם הפרטי?

להמשך קריאה »