מה אפשר לקנות עם קריפטו​

ביטקוין, אתריום ומטבעות דגיטליים אחרים מהווים נכסים מסקרנים ולעתים מניבים, אבל מה אפשר לעשות עם המטבעות בפועל? אמנם יש שימושים רבים בעולם בטכנולגיית הבלוקצ'יין, אך מה אפשר לקנות עם קריפטו בעולם הפרטי?

1. תשלומים על שירותים לבעלי עסקים

עסקים פרטיים שונים כבר מקבלים קריפטו כאמצעי תשלום לכל דבר. חשוב כמובן לא לשכוח את חובת הדיווח לרשויות המס, אבל אין סיבה לא לשלם לכל נותן שירות שמקבל קריפטו בתור תשלום.

2. חופשות

אתרים רבים המספקים שירותי תיירות שונים, מתחילים יותר ויותר לקבל קריפטו כאמצעי תשלום לכל דבר.

3. רכבי טסלה

אמנם בשלב זה הדבר אפשרי רק בארה"ב, אבל חברת הענק של אילון מאסק מאפשרת לשלם בביטקוין (ובשלב מסוים גם דוג'קוין) על המכוניות שלה. ייתכן כי בשנה הבאה האופציה הזו תתרחב גם למדינות נוספות.

בשלב מסויים החברה הודיעv שלא תקבל יותר ביטקוין כאמצעי תשלום, בגלל הנזק הסביבתי, אך בחודש יולי 2021 הם חזרו בהם מההחלטה.


מה אפשר לקנות עם קריפטו
מתוך הטוויטר של אילון מאסק

4. NFT

אחד הדברים שקונים עם קריפטו לא מעט, הם NFT. מדובר בעצם בטוקנים יחודיים דיגיטליים, המהווים בעיקר פרטי אספנות. רוב ה-NFT נבנים על גבי אתריום.

5. מטבעות קריפטו אחרים

במקום להוציא עוד פיאט (כסף שאינו קריפטו) על רכישת מטבעות דיגיטליים נוספים, בהחלט ניתן להמיר קריפטו קיים למטבעות דיגיטליים אחרים.

תוכן עניינים

Picture of מסחר קריפטו בישראל
מסחר קריפטו בישראל

עם התפתחות עולם ה"קריפטו", המטבעות הדיגיטליים, ניראה כי העולם כולו עתיד להתקדם לכיוון זה וכי כל אדם יכול להפיק רווחים מעולם זה. לאור זאת אנו רואים לנכון להנגיש את כל הידע לעוד אנשים בכדי שכל אדם במדינת ישראל יוכל להחכים, לפתח שיח, להתעניין ולהיכנס לעולם הקריפטו בקלות יותר.

מאמרים נוספים באותו נושא

Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.